game

game
بازی River City Girls 2 تابستان آینده عرضه می‌شود

بازی River City Girls 2 تابستان آینده عرضه می‌شود

محمد اميری
29 آذر 1400 | 5:47
زمان مورد نیاز برای مطالعه: 2 دقیقه

کمپانی Way Forward اعلام کرده که بازی River City Girls 2 برای کنسول‌‌های نسل هشتم و نهمی ایکس‌باکس، پلی‌استیشن، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی از طریق استیم در تابستان ۲۰۲۲ میلادی در دسترس قرار خواهد گرفت.

River City Girls 2 از جایی که بازی قبلی تمام شده بود، میساکو، کیوکو، کونیو و ریکی را به همراه شخصیتهای جدید ماریان و پرووی، وارد بازی مرگ و زندگی می‌کند. این اتفاق به این دلیل می‌افتد که یک دشمن قدیمی برای خرابکاری بازگشته است اما دخترها و پسرهای داستان به راحتی تسلیم نمی‌شوند. آن‌ها با سلاح‌ها، تجهیزات جدید و توانایی‌های مختلف مبارزه خواهند کرد. از طرفی دشمنان جدید و اجیرشده‌ای برای کمک به جنگ بازگشته‌اند.

ریور سیتی با چرخه‌ی شب و روز، مناطق پرجزئیات، فروشگاه‌های بیشتر، خطرات جدید، مناطق پنهان و انبوهی از اشیاء تخریب‌پذیر، زنده‌تر از همیشه به نظر می‌رسد. این جنگ و درگیری بازیکنان را به مناطق جدید و به‌روزشده‌ی متعدد شهر می‌برد از جمله محله‌های فقیر‌نشین مرکز شهر، یک شرکت فناوری و یک جنگل مسحور شده و آن‌ها را در مقابل مجموعه‌ای از دشمنان و باس‌های جدید، مانند دوقلوهای اژدها، ریوجی و ریوچی، قرار می‌دهد. قهرمانان حتی می‌توانند از مخفیگاه‌هایی دیدن کنند که می‌توانند تجهیزات اضافی را در آن ذخیره کنند، افراد استخدام شده را با هم عوض کنند، یا فقط با گوش دادن به موسیقی احساس آرامش کنند.

سایر موارد اضافه شده به بازی River City Girls 2 شامل مراحل بهبودیافته، سه حالت دشواری و سیستم داستانی پویا با دیالوگ است که بسته به شخصیت‌های کنترل شده توسط بازیکن تغییر می‌کند. بازی همچنین انیمیشن‌های جدیدی را با کات‌سین‌هایی به سبک کمیک بوک‌ها در خود جای داده است. گفتنی است که موسیقی بازی باری دیگر برعهده‌ی مگان مک‌دافی، آهنگساز اصلی سری، گذاشته شده است.

بازی شش شخصیت قابل بازی دارد که هر کدام سبک‌های مبارزه‌ی خاص خود را دارند و می‌توانند ارتقا پیدا کنند. بخش مبارزات بازی بهبودهای زیادی دیده و با ریور سیتی که بزرگتر از همیشه به نظر می‌رسد، جذابیت‌های بیشتری خواهد داشت. بازی را می‌توانید به صورت تک نفره یا چندنفره با دوستان خود به صورت محلی یا آنلاین بازی کنید. گفتنی است که بخش کوآپ آنلاین تا ۲ نفر را پشتیبانی می‌کند. همچنین توسعه‌دهندگان اشاره کرده‌اند که تعداد زیادی شخصیت‌های غیر قابل بازی در نقشه‌ وجود دارند که می‌توانید با آن‌ها تعامل داشته باشید.

همانگونه که ذکر شد بازی در تابستان سال آینده روی کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی در دسترس خواهد بود.

کد خبر: 9290274
منبع خبر: Gematsu