events

events
دوسالانه (بینال) معماری ونیز

دوسالانه (بینال) معماری ونیز

زهرا کشاورز
22 بهمن 1398 | 2:17
زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

دوسالانه (بینال) معماری ونیز از ۰۳ خرداد الی ۰۹ آذر ۱۳۹۹ در شهر ونیز کشور ایتالیا برگزار می گردد. دوسالانه (بینال) معماری ونیز بی تردید برترین رویداد در زمینه معماری است. دو سالانه معماری ونیز که گردهمایی بیش از ٦٠ کشور است این فرصت را در اختیار معماران، عکاسان، هنرمندان، منتقدان و محققان قرار می دهد تا آخرین ایده ها را نمایش دهند و به معماری جهانی بیندیشند و در عمارت های تاریخی در منطقه جاردینی آرسنال بیایند و در نمایشگاه شرکت کنند.

شرکت کنندگان این فرصت را دارند تا در شهری گردش کنند که وسعتی در حدود ١٠٠٠٠ متر مربع دارد و سه بخش اصلی دارد که در جاردینی، عمارت مرکزی و آرسنال قرار گرفته اند. این نمایشگاه بازدید کنندگانش را در یک تور معماری در میان فضا و زمان قرار می دهد که به بررسی اوضاع فعلی معماری و پتانسیل آینده آن می پردازد.

پائولو باراتا، مدیر دو سالانه معماری ونیز، به همراه آلخاندرو آراونا، سرپرست پانزدهین نمایشگاه معماری بین المللی در کا جوستیان با نمایندگانی از ٤٨ کشور ملاقات می کنند. پانزدهین نمایشگاه از ٢٨ می تا ٢٧ نوامبر ٢٠٢٠ ( پیش نمایش ٢٦ و ٢٧ می) در جاردینیف آرسنال و محل های دیگری در ونیز برگزار می شود.

کد خبر: 9811220324