game

game
عرضه بازی The Gunk روی استیم در آینده نزدیک

عرضه بازی The Gunk روی استیم در آینده نزدیک

محمد اميری
29 بهمن 1400 | 7:11
زمان مورد نیاز برای مطالعه: 2 دقیقه

بازی The Gunk از استودیوی Image & Form چند ماه دیگر آماده عرضه در فروشگاه استیم می‌شود. این بازی اکشن و ماجراجویی ابتدا در دسامبر سال ۲۰۲۱ ازطریق فروشگاه اختصاصی مایکروسافت برای کنسول‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس | سری اس و پی سی عرضه شده بود. همچنین کاربران سرویس ایکس باکس گیم پس و پی سی گیم پس از زمان عرضه به این بازی دسترسی داشتند. حالا شرکت Thunderful Games، ناشر این بازی در اطلاعیه خبری جدید خود عرضه موفقیت آمیز The Gunk را تأیید کرده و اعلام می‌کند که صدها هزار بازیکن تاکنون به تجربه این بازی پرداخته‌اند.

عرضه‌ی بازی The Gunk از پلتفرم استیم با انتشار آپدیت جدید این بازی همراه شده که شامل حالت Photo Mode و پشتیانی از چهار زبان جدید (ژاپنی، چینی، روسی و پرتغالی) است. حالت Photo Mode ابزارهای متنوعی برای ثبت تصاویر و ویرایش آن‌ها را در اختیار کاربر قرار می‌دهد که از این طریق می‌توان فاصله فوکوس، عمق میدان دید، نوردهی و چندین ویژگی دیگر را دستخوش تغییر کرده و با فیلترها و حالت‌های مختلف، تصاویر جذابی از محیط بازی را ثبت کرد. کاربران می‌توانند این تصاویر را به‌صورت آنلاین با سایرین به اشتراک بگذارند.

در حال حاضر تاریخ دقیق عرضه بازی The Gunk ازطریق استیم و سایر فروشگاه‌ها مشخص نشده است، اما باید در ماه‌های آینده انتظار انتشار جزئیات بیشتر را داشته باشیم. ظاهراً آپدیت جدید این بازی قبل از پی سی برای کنسول‌های ایکس باکس عرضه می‌شود.

محمدصادق تواضعی در بخشی از نقد خود درباره این بازی می‌نویسد:

« استودیو Image and Form با ساخت بازی The Gunk ایده جالب و تازه‌‌ای را پیاده‌سازی کرده است، اما این ایده به‌خاطر وجود مشکلاتی نظیر یکنواختی گیم‌پلی از اواسط بازی، مشکلات طراحی انیمیشن کاراکترها در میان‌پرده و نوع روایت داستان، نتوانسته است به بهترین شکل ممکن خود را نشان دهد. بااین‌حال، موسیقی و طراحی متنوع محیط‌ها اصلی‌ترین مواردی هستند که سبب شده The Gunk با تمام مشکلات خود، گزینه مناسبی برای مواقعی باشد که کاربر هیچ بازی خاصی در فهرست خود ندارد».

کد خبر: 11290334
منبع خبر: زومجی