events

events
نمایشگاه مبلمان معاصر نیویورک

نمایشگاه مبلمان معاصر نیویورک

زهرا کشاورز
17 دی 1398 | 3:09
زمان مورد نیاز برای مطالعه: 2 دقیقه

نمایشگاه مبلمان معاصر نیویورک (ICFF) از ۲۸ الی ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ در شهر نیویورک کشور ایالات متحده آمریکا برگزار می گردد. نمایشگاه مبلمان معاصر نیویورک (ICFF) جایگاه طراحی جهانی در آمریکای شمالی به شمار می آید. نمایشگاه مبلمان معاصر نیویورک که محل نمایش آثار طراحی معاصر برتر آمریکای شمالی محسوب می شود هر سال کسانی را که قاطعانه پیگیر وقایع به روز و آخرین روندهای عرصه طراحی هستند، به بازدید از نمایشگاه جامعی از محصولات به روز و همینطور مجموعه ای از برنامه های جذاب، سرگرم کننده و آموزنده و یک پکیج از برنامه محصولات و آثار طراحی به نمایش گذاشته شده، جلب می نماید. معماران، طراحان داخلی و توسعه دهندگان همواره در پی الهامات و ایده های جدید هستند تا در پروژه بعدی طراحی خود از آن استفاده کنند. آنها در این نمایشگاه شرکت می کنند تا بهترین ها و جدیدترین های قالب های طراحی مدرن را که برای طراحان داخلی فراهم شده است، کشف و شناسایی کنند. با شرکت در این نمایشگاه محصولات جدید عرصه طراحی معاصر بزرگترین برندها و همینطور استعدادهای نوظهور از سراسر جهان را کشف و شناسایی نمایید و با طراحان و سازندگانی متخصص و حرفه ای در زمینه تولید و ساخت مبلمان سفارشی با کیفیت ایده آل برای فضاها و محیط های اقامتی، پذیرایی، تجاری، و خرده فروشی ملاقات نمایید.

مساحتی در حدود ١٦٥٠٠٠ فوت مربع (١٥٣٠٠ متر مربع) از مرکز نمایشگاهی جاویتس به مدت ٤ روز برگزاری این نمایشگاه مملو از بیش از ٣٢٠٠٠ طراح داخلی، معمار، خرده فروش، نماینده شرکت، پخش کننده، مدیر امکانات، توسعه دهنده، سازنده، طراح فروشگاه، و متخصص تجارت بصری خواهد بود.

بیش از ٧٠٠ غرفه دار از سراسر جهان محصولات خود را در ١١ بخش و گروه بندی محصولات این نمایشگاه به نمایش می گذارند. این ازدحام قابل توجه غرفه داران، فرصت بی نظیری را ایجاد می کند تا شاهد مجموعه وسیع و در عین حال متمرکزی از زیباترین، نوآورانه ترین، و اصیل ترین محصولات پیشرو مبلمان خانگی و اداری یکجا و زیر یک سقف باشید.

احتمال می رود شرکت کنندگان زیر، سفر سالانه خود به این مرکز مشهور طراحی را برنامه ریزی و در این رویداد سالانه شرکت نمایند: اتاق اقتصادی فدرال اتریش، مبلمان برزیل، گروه طراحی اروپایی انگلستان، سرامیک ایتالیا، طراحی فیلیپین، مبلمان نیویورک، انجمن مبلمان (ایالات متحده آمریکا)، وبسایت اینساید نُروِی (داخل نروژ)، فضاهای داخلی از اسپانیا، نمایشگاه سبک زندگی نیویورک (HO.MI New York)، و برندهای پرتغالی.

غرفه داران نمایشگاه مبلمان معاصر نیویورک ٢٠٢٠ از امکان روابط عمومی یک ساله و شرکت در کمپین و رقابت های بازاریابی که دنیای معماران، طراحان داخلی، توسعه دهندگان، و خرده فروشان را مورد هدف قرار می دهد و بازار ٦ میلیارد دلاری فضاهای داخلی برتر آمریکای شمالی را اداره می کند، بهره مند می شوند. این نمایشگاه که ظرف فقط سه سال سایز و فضای نمایشگاهی آن دو برابر شده، به فعالیت در زمینه توسعه و گسترش خود ادامه می دهد تا برای جلب مخاطبین هر چه بیشتری از میان متخصصین عرصه طراحی که به این نمایشگاه به عنوان رویداد سالانه ای که حتماً باید در آن شرکت کنند، باور دارند، فضای کافی فراهم نماید.

کد خبر: 9810170290