events

events
نمایشگاه جواهرات هنری جویا بارسلونا (JOYA)

نمایشگاه جواهرات هنری جویا بارسلونا (JOYA)

زهرا کشاورز
26 شهریور 1398 | 2:56
زمان مورد نیاز برای مطالعه: 2 دقیقه

نمایشگاه جواهرات هنری جویا بارسلونا (JOYA) از ۱۸ الی ۲۰ مهر ۱۳۹۸ در شهر بارسلون کشور اسپانیا برگزار می گردد. نمایشگاه جواهرات هنری جویا بارسلونا (JOYA) رویداد اصلی جواهرات هنری کشور اسپانیا به شمار می آید و بین بسیاری از هنرمندان مستقل و نهادهای مختلف مرتبط با مقوله جواهرات ارتباط برقرار می نماید. این نمایشگاه که از سال ٢٠٠٩ به ترویج جواهرات معاصر اختصاص یافت و در فضا و محیط فرهنگی مرکز هنرهای سانتا مونیکا برگزار شد، مشهورترین هنرمندان، گالری ها، شرکت ها، مدارس، کنفرانس ها و رویدادهای ملی و بین المللی مشابه را گرد هم آورده است. نمایشگاه جواهرات هنری جویا بارسلونا، رویدادی به شمار می آید که متخصصین عرصه جواهرات هنری و عموم مردم را مورد هدف قرار داده و جایگاهی ملی و بین المللی نیز به شمار می آید که از توجه تعداد زیادی از رسانه ها و همینطور مشارکت گالری ها و سایر رویدادهای مرتبط با این عرصه برخوردار بوده است. این نمایشگاه با جدول کامل برنامه هایش از جمله نمایشگاه، کنفرانس، و شرکت های مهم انتشاراتی و رسانه های جمعی در میان هنرمندان و گالری ها، مجموعه داران خصوصی و نخبگان فرهنگی به جایگاهی تجاری تبدیل شده است.

نمایشگاه جواهرات هنری جویا بارسلونا در طول هفته جواهرات بارسلونا برگزار می شود. هدف این نمایشگاه، ترویج هنرمندان ملی و بین المللی از طریق برگزاری نمایشگاه و برقراری ارتباط میان آنها، حمایت از عرصه جواهرات و کمک به بازگشایی و توسعه بازار هنر که تاکنون مورد بی توجهی قرار گرفته، می باشد. این نمایشگاه طی ٣ روز برگزاری، فضا و محیط جدید و لذتبخشی را در اختیار طراحان قرار می دهد تا دامنه روابط خود را گسترش دهند و آثار هنری خود را به نمایش بگذارند. این رویداد توسط آژانس بین المللی دپارتمان و تحت مدیریت Anthony Chevallier و Anthony Chevallier برگزار می شود.

هشتمین دوره برگزاری نمایشگاه جواهرات هنری جویا بارسلونا در ٢٩ و ٣٠ سپتامبر و ١ اکتبر برگزار خواهد شد و در این نمایشگاه، بین جواهرات هنری با سایر عرصه های هنرهای معاصر پیوند برقرار خواهد شد و این دو شیوه بیانی هنر با هم ادغام خواهند شد.

هنرمندان انفرادی حرفه ای که در زمینه جواهرات فعال هستند و همینطور هنرمندان سایر عرصه های هنری و طراحی که بر تفکرات جدید و دیدگاه های زیبایی شناختی جواهرات هنری متمرکز هستند، می توانند در این نمایشگاه شرکت کنند.

داوطلبین از تمام کشورها و ملیت ها مجاز به شرکت در این نمایشگاه هستند. هیچ محدودیتی از نظر مواد، اندازه، و ایده ها و مفاهیم آثار هنری که در این نمایشگاه به نمایش گذاشته خواهد شد، وجود ندارد، اما، نام هیچ برندی در این نمایشگاه ذکر نخواهد شد. هنرمندان برای احراز صلاحیت شرکت در این نمایشگاه باید به عنوان فعال خود-اشتغال در سیستم تامین اجتماعی یا بخشی از یک شرکت، ثبت نام کنند تا مشمول مالیات نشوند.

کد خبر: 9806260181