events

events
نمایشگاه طراحی بوتیک نیویورک

نمایشگاه طراحی بوتیک نیویورک

زهرا کشاورز
15 بهمن 1398 | 1:14
زمان مورد نیاز برای مطالعه: 2 دقیقه

نمایشگاه طراحی بوتیک نیویورک (BDNY) از ۱۸ الی ۱۹ آبان ۱۳۹۹ در شهر نیویورک کشور ایالات متحده آمریکا برگزار می گردد. نمایشگاه طراحی بوتیک نیویورک (BDNY) رویداد تجاری برجسته ای در زمینه پذیرایی و صنعت طراحی اوقات فراغت به شمار می آید که به طور سالانه در شهر نیویورک و توسط مجله تجاری طراحی بوتیک برگزار می شود. این رویداد که به عنوان نمایشگاهی تجاری در ایالات متحده آمریکا به شمار می آید، از سریعترین روند رشد برخوردار است، رهبران فکری تمامی بخش های جامعه طراحی پذیرایی را گرد هم می آورد تا جدیدترین پدیده ها و پدیده های آتی را کشف و شناسایی کنند. در این رویداد به جدیدترین مبلمان، وسایل نصب و تجهیزات یا متقاعدکننده ترین موضوعات کنفرانس- اگر به دنیای طراحی پذیرایی مرتبط باشند- پرداخته می شود. این رویداد با تاکید بر فضای غرفه های نمایشگاه خود، یک گردهمایی را برای گفتگو میان تیم های طراحی و سازندگان محصولات فراهم می نماید. در این رویداد، بیش از ٦٠٠ غرفه مدیریت شده، مبلمان، وسایل روشنایی، منسوجات، روکش های دیوار، کفپوش، فرش، لوازم حمام و اسپا، لوازم جانبی، آثار هنری و غیره را در فضایی در قالب گالری به نمایش می گذارند. شرکت کنندگان در این رویداد می توانند با سازندگان محصولات دنیای وارکرفت در هتل ها، رستوران ها، اسپاها، باشگاه ها و کشتی های تفریحی سراسر جهان و کسانی که درباره ساخت آنها تصمیم گیرنده هستند، از نزدیک آشنا شوند.

امسال بیش از ٦٠٠ غرفه دار خلاق و منحصر به فرد در نمایشگاه طراحی بوتیک نیویورک که هفتمین دوره آن برگزار می شود، شرکت دارند و محصولاتی همچون مبلمان، وسایل روشنایی، روکش های دیوار، منسوجات، صندلی، لوازم جانبی، آثار هنری، فرش و کفپوش، لوازم حمام و اسپا برای فضاهای داخلی مکان ها ی پذیرایی را به نمایش می گذارند. طراحان، معماران، مدیران خرید و توسعه دهندگان می توانند در این رویداد، به منابع نوآورانه، منحصر به فرد، با کیفیت و اصلاح شده دسترسی داشته باشند.

نمایشگاه طراحی بوتیک نیویورک ٢٠٢٠ که بیشتر از یک رویداد تجاری به شمار می آید، از فضاهای نمایشگاهی جدید و نوعی از حمایت های مالی برخوردار است که این نمایشگاه طراحی را به محیطی منحصر به فرد تبدیل می کند و ابعاد عملی و تجربی طراحی پذیرایی را به نمایش می گذارد.

نمایشگاه طراحی بوتیک نیویورک، علاوه بر محصولات روندساز، میزبانی رویدادهای پر انرژی را نیز به عهده دارد که فرصت ایجاد شبکه ارتباطی با متخصصین برجسته صنعت پذیرایی را برای شما فراهم می نماید تا تجارت خود را ارتقا و گسترش دهید. می توانید اطمینان خاطر داشته باشید که در این نمایشگاه نه تنها با بهترین محصولات این عرصه مواجه می شوید بلکه با دیدگاه های جدید نسبت به این صنعت آشنا می شوید که باعث توسعه و پیشرفت تجارت شما می شود.

شرکت در نمایشگاه طراحی بوتیک نیویورک امکان دسترسی به نمایشگاه تجربه هتل ( نمایشگاه بین المللی هتل، متل، رستوران سابق) را نیز در اختیار بازدیدکنندگان قرار می دهد. نمایشگاه تجربه هتل، با حضور ٥٠٠ غرفه داری که محصولات و خدمات خود برای هتل ها و رستوران ها را به نمایش می گذارند، تجربه شما در نمایشگاه طراحی بوتیک نیویورک را تا سطح بالایی ارتقا می بخشد. تمام این ها در نمایشگاه طراحی بوتیک نیویورک اتفاق می افتد، باید در این نمایشگاه شرکت کنید تا این واقعیت را باور کنید.

کد خبر: 9811150318